حدود ٪۶۸ جمعیت باسواد بالای ۱۹سال قصد ندارند در انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۹۸ شرکت کنند

در این نظرسنجی از شرکت‌کنندگان پرسیده شد که آیا در انتخابات مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه ۱۳۹۸ برگزار می‌شود شرکت می‌کنند؟ همانطور که در نمودار زیر دیده می‌شود، در هنگام نظرسنجی بیش از ٪۶۸ گفته‌اند که یقینا در این انتخابات شرکت نمی‌کنند. حدود ٪۱۸ اعلام کرده‌اند که در انتخابات شرکت می‌کنند و حدود ٪۱۴ هنوز دراین‌باره تصمیم نگرفته‌اند.

Figure-5

نمودار زیر رابطه دیدگاه افراد درباره جمهوری اسلامی و تصمیم آنها درباره انتخابات مجلس در سال ۹۸ را نشان می‌دهد. بیش از ٪۸۳ کسانیکه به جمهوری اسلامی در هر صورت «آری» می‌گویند، قصد دارند در انتخابات ۹۸ هم شرکت کنند. در نقطه مقابل حدود ٪۸۷ کسانیکه در هر صورت به جمهوری اسلامی «نه» می‌گویند، قصد ندارند در انتخابات ۹۸ شرکت کنند. حدود ٪۱۷ از کسانیکه به جمهوری اسلامی رای مشروط می‌دهند، در انتخابات ۹۸ هم شرکت می‌کنند درحالیکه نیمی از آنها قصد شرکت در انتخابات ۹۸ را ندارند و ٪۳۴ هم هنوز تصمیم نگرفته‌اند.

Figure-6

امکان ثبت دیدگاه وجود ندارد.

Powered by WordPress.com. قالب Baskerville 2 از Anders Noren.

بالا ↑

QuestionPro's advanced survey features powers our data intelligence, allowing us to create surveys, collect responses, distribute critical information, and analyze results.